Szamba betonowe Włodawa

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Włodawa

Szczelne zbiorniki betonowe Włodawa

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538