Szamba betonowe Babimost

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Babimost

Szczelne zbiorniki betonowe Babimost

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538