Szamba betonowe Bytom Odrzański

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Bytom Odrzański

Szczelne zbiorniki betonowe Bytom Odrzański

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538