Szamba betonowe Cybinka

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Cybinka

Szczelne zbiorniki na szambo Cybinka

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc oddać zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538