Szamba betonowe Drezdenko

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Drezdenko

Szczelne zbiorniki na szambo Drezdenko

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538