Szamba betonowe Gozdnica

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Gozdnica

Szczelne zbiorniki betonowe Gozdnica

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538