Szamba betonowe Gubin

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Gubin

Szczelne zbiorniki na szambo Gubin

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538