Szamba betonowe Iłowa

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Iłowa

Szczelne zbiorniki na szambo Iłowa

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem zlecić zadanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538