Szamba betonowe Jasień

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jasień

Szczelne zbiorniki na szambo Jasień

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc oddać wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538