Szamba betonowe Kargowa

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kargowa

Szczelne zbiorniki betonowe Kargowa

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538