Szamba betonowe Kostrzyn nad Odrą

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kostrzyn nad Odrą

Szczelne zbiorniki na szambo Kostrzyn nad Odrą

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie realizacji kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz porady w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538