Szamba betonowe Kożuchów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kożuchów

Szczelne zbiorniki betonowe Kożuchów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538