Szamba betonowe Łęknica

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Łęknica

Szczelne zbiorniki betonowe Łęknica

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538