Szamba betonowe Lubsko

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Lubsko

Szczelne zbiorniki na szambo Lubsko

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, bo szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem oddać zadanie stworzenia całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538