Szamba betonowe Małomice

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Małomice

Szczelne zbiorniki na szambo Małomice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538