Szamba betonowe Międzyrzecz

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Międzyrzecz

Szczelne zbiorniki na szambo Międzyrzecz

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538