Szamba betonowe Ośno Lubuskie

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ośno Lubuskie

Szczelne zbiorniki na szambo Ośno Lubuskie

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To ważne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538