Szamba betonowe Skwierzyna

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Skwierzyna

Szczelne zbiorniki betonowe Skwierzyna

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538