Szamba betonowe Sława

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Sława

Szczelne zbiorniki betonowe Sława

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii wyboru właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538