Szamba betonowe Słubice

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Słubice

Szczelne zbiorniki betonowe Słubice

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538