Szamba betonowe Strzelce Krajeńskie

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Strzelce Krajeńskie

Szczelne zbiorniki na szambo Strzelce Krajeńskie

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538