Szamba betonowe Sulechów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Sulechów

Szczelne zbiorniki betonowe Sulechów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538