Szamba betonowe Sulęcin

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Sulęcin

Szczelne zbiorniki betonowe Sulęcin

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538