Szamba betonowe Świebodzin

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Świebodzin

Szczelne zbiorniki na szambo Świebodzin

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538