Szamba betonowe Szlichtyngowa

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Szlichtyngowa

Szczelne zbiorniki na szambo Szlichtyngowa

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538