Szamba betonowe Torzym

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Torzym

Szczelne zbiorniki na szambo Torzym

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538