Szamba betonowe Witnica

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Witnica

Szczelne zbiorniki betonowe Witnica

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538