Szamba betonowe Wschowa

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wschowa

Szczelne zbiorniki betonowe Wschowa

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538