Szamba betonowe Żarów

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Żarów

Szczelne zbiorniki na szambo Żarów

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538