Szamba betonowe Alwernia

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Alwernia

Szczelne zbiorniki na szambo Alwernia

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538