Szamba betonowe Andrychów

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Andrychów

Szczelne zbiorniki betonowe Andrychów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538