Szamba betonowe Biecz

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Biecz

Szczelne zbiorniki na szambo Biecz

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538