Szamba betonowe Bochnia

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bochnia

Szczelne zbiorniki na szambo Bochnia

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538