Szamba betonowe Brzesko

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Brzesko

Szczelne zbiorniki betonowe Brzesko

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538