Szamba betonowe Brzeszcze

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Brzeszcze

Szczelne zbiorniki betonowe Brzeszcze

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538