Szamba betonowe Bukowno

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bukowno

Szczelne zbiorniki na szambo Bukowno

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy więc oddać zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538