Szamba betonowe Ciężkowice

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ciężkowice

Szczelne zbiorniki betonowe Ciężkowice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538