Szamba betonowe Czchów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Czchów

Szczelne zbiorniki betonowe Czchów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538