Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Szczelne zbiorniki na szambo Dąbrowa Tarnowska

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto więc polecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538