Szamba betonowe Dobczyce

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Dobczyce

Szczelne zbiorniki na szambo Dobczyce

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem zlecić wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538