Szamba betonowe Gorlice

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Gorlice

Szczelne zbiorniki betonowe Gorlice

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538