Szamba betonowe Jordanów

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jordanów

Szczelne zbiorniki na szambo Jordanów

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy budujesz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538