Szamba betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Szczelne zbiorniki betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538