Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Szczelne zbiorniki na szambo Krynica-Zdrój

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538