Szamba betonowe Krzeszowice

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Krzeszowice

Szczelne zbiorniki na szambo Krzeszowice

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc oddać wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538