Szamba betonowe Libiąż

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Libiąż

Szczelne zbiorniki betonowe Libiąż

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538