Szamba betonowe Limanowa

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Limanowa

Szczelne zbiorniki na szambo Limanowa

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538