Szamba betonowe Maków Podhalański

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Maków Podhalański

Szczelne zbiorniki betonowe Maków Podhalański

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538