Szamba betonowe Mszana Dolna

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Mszana Dolna

Szczelne zbiorniki na szambo Mszana Dolna

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, gdy budujesz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538