Szamba betonowe Myślenice

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Myślenice

Szczelne zbiorniki betonowe Myślenice

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538